Polecane miejsce na imprezę firmową


Listopad 10, 2021

Jedną z najważniejszych decyzji, jaką należy podjąć na etapie organizacji imprezy firmowej, jest wybór odpowiedniego miejsca. Wprawdzie podczas każdego tego rodzaju wydarzenia liczy się przede wszystkim towarzystwo oraz skrupulatnie opracowany plan spotkania, jednak to przestrzeń wpływa na ogólną atmosferę, a smakowity poczęstunek i miła obsługa na zadowolenie uczestników. Jak zatem wybrać odpowiednie miejsce na imprezę firmową?

 

Wybór miejsca na imprezę firmową - na co zwracać uwagę?

Podczas wyboru odpowiedniego miejsca na imprezę firmową warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Zwykle w pierwszej kolejności zwraca się uwagę na lokalizację. W tym przypadku wiele zależy preferencji i możliwości uczestników. Kolejna kwestia to wielkość sali. Oczywiście głównym kryterium doboru jest liczba osób, które będą brały udział w spotkaniu.

Podczas każdej imprezy firmowej bardzo ważne jest także menu. Należy więc zapoznać się z ofertą gastronomiczną lokalu. Warto też wiedzieć, na jakie dodatkowe udogodnienia można liczyć. Przykładowo, jeśli planowana jest impreza taneczna, warto dowiedzieć się, czy w wynajmowanej sali jest możliwość wygospodarowania miejsca do tańczenia.

 

Elida - idealne sale na imprezy firmowe

Jeśli organizujesz spotkanie biznesowe, firmowy event, jubileuszowy obiad z pracownikami czy też firmową Wigilię, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej restauracji. Oferujemy nie tylko sale, ale również miłą i dyskretną obsługę naszego wykwalifikowanego personelu oraz wyśmienity poczęstunek. Do dyspozycji gości oddajemy sale przystosowane do różnej liczby gości. W przypadku kameralnych imprez, w których bierze udział do 30 osób, proponujemy małą salę na Kasztanowej. Tam też znajduje się duża sala, która daje możliwość zorganizowania każdej imprezy od 30 do nawet 100 gości. Oprócz tego skorzystać można z przestronnego ogródka z miejscami siedzącymi i parasolami. Sala przy ul. Kasztanowej oddalona jest od centrum Kutna o 10 minut spacerem.

Na większe imprezy firmowe polecamy salę na Sieciechowie. W tym przypadku do dyspozycji oddajemy ponad 1000 m2 powierzchni użytkowej ogrodu oraz staw, ogród wyposażony w miejsca do siedzenia, ławki, stoliki, jak również wygodne kanapy i stoliki kawowe. Zapewniamy też miejsce parkingowe dla każdego gościa. Sala zlokalizowana jest na obrzeżach Kutna, jednak nadal zapewnia bardzo szybki dojazd do centrum.