Nasza specjalizacją jest organizacja przyjęć okolicznościowych, a gotowanie jest dla nas zarówno pasją jak i przyjemnością!

Domowe obiady z dowozem – restauracja Elida W Kutnie

W restauracji Elida w Kutnie przygotowujemy jedzenie z dowozem. Naszą specjalnością są domowe obiady. Dbamy o to, aby nasze obiady z dowozem były smaczne i kolorowe. Gwarantujemy pyszne jedzenie i niskie ceny. Starannie opracowane menu zadowoli najbardziej wymagających Klientów, ponieważ naszym priorytetem jest dostarczanie obiadów najwyższej jakości, które smakują jak u mamy. Serwujemy tradycyjne dania kuchni polskiej ze świeżych, naturalnych, często sezonowych składników. Pozostajemy wierni klasycznym przepisom, jednak znajdziecie u nas także smaki z innych zakątków świata. W naszej ofercie można znaleźć zarówno mięsa, drób, ryby, jak i dania wegetariańskie i wegańskie.

Jedzenie z dowozem: codzienne nowe menu ­

Monotonia nie jest przyjemna w żadnym aspekcie życia. Podobnie jest z monotonią w posiłkach, dlatego też w naszej restauracji nie ma na nią miejsca. Aby walczyć z nudą, codziennie przygotowujemy dla Was nowe menu – inne, ciekawe potrawy każdego dnia tygodnia. Zależy nam, aby zarówno nasi Klienci indywidualni, jak i uczestnicy imprez okolicznościowych mogli cieszyć się smakiem dań, jakie zapamiętali z dzieciństwa. W przygotowywanie posiłków wkładamy całe serce, dzięki czemu nasze obiady doskonale smakują i pięknie prezentują się na stole. W ofercie dań przygotowywanych na stypy w Kutnie i okolicach, jak i na inne okazje mamy zupy, mięsa, ryby, sałatki. Na deser polecamy świeże, domowe ciasto. Jesteśmy przekonani, że duży wybór obiadów przypadnie do gustu wszystkim, którzy szukają smacznych i urozmaiconych dań obiadowych.


Zamówienia przyjmujemy do godz. 15.00
pod nr telefonu:
Dowóz w godz. 11.00-15.00

Pozdrawiamy
ELIDA





  • Kutno ul. Kasztanowa 15
  • 24 254 97 39 (od 9:00 do 16:00)
  • 501 225 702
  • 534 225 702
  • biuro@elidakutno.pl